Відтоді ми ексклюзивно представляємо його в нашій країні, зробивши ITALVELLUTI найвідомішим в Україні брендом меблевих тканин.

За роки роботи ми зробили елегантні італійські інтер'єрні тканини доступними кожному українцю, встановивши на них розумні ціни. Ми мріяли, щоб кожен житель нашої країни середнього достатку міг вибрати для своїх м'яких меблів такі ж тканини, як і голлівудські зірки. І нам це вдалося!

У 2012 році ми вийшли на новий рівень і створили бренд Interior Fabrics, під яким зібрали кращі, на наш погляд, європейські меблеві та портьєрні тканини і матеріали.

Ми надаємо повний комплекс послуг по розробці та пошиттю текстильних виробів для інтер’єру.

Ми не просто пропонуємо асортимент - ми пропонуємо подачу: поєднання кольорів, фактур, рішень, які створюють неповторні інтер'єри. Ми не просто продаємо тканини - ми продаємо тканини, які нам подобаються!

 МИ ЗМОГЛИ ПОКАЗАТИ УКРАЇНЦЯМ, ЩО ІНТЕР'ЄРИ МОЖУТЬ БУТИ ЯСКРАВИМИ І РІЗНИМИ, ЯК НАСТРІЙ

У що ми віримо

Сьогодні люди не просто купують речі - для них важливі позитивні емоції, цілісні ідеї гармонійного і комфортного простору.

Ми любимо дизайн, моду та стильні речі. Ми додаємо інтер'єрам емоційних відчуттів, індивідуальності, наповнюючи їх теплом і затишком.

Наша цінність - емоційний бізнес, який приноситиме прибуток. Саме таким бізнесом ми успішно і займаємося. Ми невипадково обрали для свого логотипу пташку-орігамі. Частини різних ідей і способів реалізації, постійна трансформація - це символ успіху і нових починань....

 ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС - БУДЕМО ВСТАНОВЛЮВАТИ МОДНІ ТЕНДЕНЦІЇ РАЗОМ!

Ми можемо запропонувати Вам

  • діючу складську програму
  • доставку замовлених тканин у строки 10-14 днів
  • продаж тканин від 0,5 м
  • дотримання термінів і стабільність поставок, надійність
  • зручні та різноманітні форми співпраці
  • гнучку і лояльну цінову політику для постійних клієнтів, рекламну та маркетингову підтримку партнерів і клієнтів, професійне навчання і допомогу партнерам в продажах
  • стильні і затишні шоу-руми для роботи з клієнтами, каталоги будь-якого виду і розміру на будь-який смак, впровадження та використання в роботі інноваційних технологій

РОБІТЬ БІЗНЕС ІЗ НАМИ, З НАМИ ПРИЄМНО СПІВПРАЦЮВАТИ - ЛЕГКО ЗАРОБЛЯТИ.
МИ НЕ НАМАГАЄМОСЯ ПРОДАВАТИ НАЙКРАЩІ ТКАНИНИ, МИ ЦЕ РОБИМО. Ми прагнемо бути Вашими надійними ПАРТНЕРАМИ.

скачати презентацію
 

Вхід на сайт

Переваги реєстрації

  • знижки до 10% на продукцію та послуги при замовленні з сайту;
  • інформаційна підтримка
  • можливість стати Партнером
Умови реєістрації

форма реєстрації

+38

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ

Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.