САЛОНИ ШТОР

Ми пропонуємо широкий асортимент сучасних, безпечних європейських інтер'єрних тканин за ціною, доступною пересічному покупцеві.

Наші каталоги презентабельні, колекції завжди в наявності.

А прозора система знижок, маркетингова підтримка та тренінгові програми для Вашого персоналу, робить роботу з нами легкою і приємною.

Ми забезпечуємо продаж від 0,5 м і оперативну, до 14 днів, доставку для вимогливих клієнтів.

 ДЕКОРАТОРИ

У нашому асортименті - широкий вибір європейських безпечних тканин меблевого та шторного напрямків, а також шкіра, що дозволяють Вам комплексно оформляти інтер'єри для HoReCa і приватних замовників.

У наших зручних шоу-румах Ви завжди можете провести зустрічі з Вашими клієнтами. За запитом, ми завжди надамо зразки тканин і сертифікати якості.

Ми надаємо зручні інструменти для роботи: електронні каталоги тканин, текстури для візуалізації, комфортні ціни, продаж будь-якого діапазону метражів від 0,5 м до нескінченності, оперативну доставку протягом 14 днів, наявність відповідних сертифікатів, прозору систему знижок і бонусів.

Ми працюємо на ринку меблевих тканин з 1995 року, у нас широкий вибір європейських меблевих тканин за найкращими цінами.

 HоReCa

У нашому асортименті є зносостійкі, вогнетривкі, стійкі до розтягувань, вигорання, витирання, захищені від усіх видів забруднень європейські тканини для in-door, out-door, яхт.

Якість і надійність наших тканин підтверджена відповідними сертифікатами.

Ми можемо взяти на себе кінцеві роботи з умеблювання і текстильного оформлення інтер'єру.

Ми надаємо Вам зручні інструменти для роботи: електронні каталоги тканин текстури для візуалізації, комфортні ціни, продаж будь-якого діапазону метражів від 0,5 м до нескінченності, прозору систему знижок і бонусів.

Ми гарантуємо доставку стандартних замовлень строком до 14 днів, а також оперативну доставку великих метражів (від рулону).

 ВИРОБНИКИ МЕБЛІВ

Мінімальні терміни поставок, продаж будь-якого метражу від 50 см, наявність супутніх матеріалів, маркетингова підтримка, семінари та тренінги для Вашого персоналу роблять процес продажів м'яких меблів у наших тканинах легким і приємним.

Ми забезпечимо Вас презентабельними каталогами для демонстрації зразків клієнтам, а також електронними каталогами тканин. З 1995 року ми лідери на ринку меблевих тканин України!

Високі стандарти якості виробництва і бездоганна репутація дозволяє нам гарантувати чітку відповідність тканин європейським стандартам СЕ, надавати гарантії надійності, довговічності, захисту від води, бруду, і впливу тварин.

Ми привозимо в Україну лише європейські тканини і шкіру, в тому числі і тканини знаменитого італійського виробника ITALVELLUTI.

Давайте почнемо працювати!

ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

Плануєте регулярні закупки? У нас є спеціальні умови для бізнес-партнерів (B2B). Аби стати нашим партнером потрібно пройти реєстрацію. Після заповнення форми, дочекайтеся активації Вашого аккаунту.

Надалі Вам доступні всі цінові умови, прив’язані до об’ємів продажів тканин в середньому на місяць, а також доступ до бонусної програми.

ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ

ДЛЯ ДИЛЕРІВ

У нас є унікальна пропозиція, і, повірте, ми знаємо про що говоримо. Ми готові запропонувати Вам більше 2000 якісних тканин по дуже приємній ціні.

МИ ГОТОВІ НАДАТИ ВАМ НАШИХ РОЗДРІБНИХ КЛІЄНТІВ

 

Вхід на сайт

Переваги реєстрації

  • знижки до 10% на продукцію та послуги при замовленні з сайту;
  • інформаційна підтримка
  • можливість стати Партнером
Умови реєістрації

форма реєстрації

+38

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ

Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.