Сергій Костенко Сергій Костенко,
Засновник

Я розпочав свій бізнес у далеких 90-х з маленького підприємства, що складалося з кількох працівників. Тепер Interior Fabrics – це велика дружня сім’я, де кожен є індивідуальністю. Ми всі настільки різні, але у цьому й криється головний секрет – кожен приносить в компанію щось своє, оригінальне й неповторне. А об'єднує та надихає нас одна мета – робити світ навколо красивішим.

ЗАХІДНИЙ РЕГІОН

Віктор Костенко Віктор Костенко,
Менеджер Західного регіону

Віктор - наш наймолодший сотрудник, він - гідне втілення ідей та цінностей компанії. Впевнено супроводжує складні проекти та постійно вдосконалює навички продажів. Віктор заряджає енергією та оптимізмом на презентаціях та у відео нашіх соцмереж!

Людмила Дмитрущак Людмила Дмитрущак,
Менеджер з обслуговування клієнтів

Людмила - справжня прикраса львіввського офісу, добрий друг та помічник клієнтів, господиня шоуруму. ЇЇ характеризують уважність до деталей, вміння організувати будь-яку подію, старанність та легкість у роботі. Завітайте до нас - і ви обов'язково проведете час з користю та комфортом!

СХІДНИЙ РЕГІОН

Вікторія Кононенко Вікторія Кононенко ,
Менеджер Східного регіону

Віка – мегавмотивована людина із неймовірно широкою душею. Її зачаровують подорожі, особливо по Азії. Дуже рекомендує Китай – каже, що це Мальдіви за ціною Туреччини. До того ж, Віка займається благодійністю. І це не просто слова – це реальні справи, що є підтвердженням того, що наша Віка є дуже світлою та доброю особою.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН

Денис Дзорелашвілі Денис Дзорелашвілі,
Менеджер Центрального регіону

Денис – українець за паспортом, італієць за станом душі. Це людина, яка прагне невпинно розвиватись та професійно вдосконалюватись. Його пріоритетом є його репутація, адже успіх залежить від того ким ти є. Свої юні роки асоціює з екстримом та пауерліфтингом. А сьогодні розчиняється у посмішці доньки та обіймах дружини. Обожнює настільний теніс та відпочинок на природі.

Аліна Тимошенко Аліна Тимошенко,
Менеджер Центрального регіону

Аліна - наша "секретна зброя", адже саме вона, завдяки своїй чарівності, завойовує серця клієнтів з першого погляду! Її презентації надихають, текстиль буквально "западає в душу", і безумовно, ми раді приймати наших гостей, які повертаються в шоурум знову і знову

ПІВДЕННИЙ РЕГІОН

Катерина Кушнарьова Катерина Кушнарьова,
Менеджер Південного регіону

Катерина - це людина, яка завжди прагне знайти краще рішення. Розвіває свою кар'єру у продажах та маркетингу. Вона захоплюється музикою та психологією, мріє про подорожі та нові враження

ВІДДІЛ ПРОДАЖІВ

Олена Григор'єва Олена Григор'єва,
Керівник відділу продажів

Олена - співробитник з історією. Вона має солідний стаж роботи в компанії і знає все про мистецтво створення інтер'єрів за допомогою текстилю! Також Олена віртуозний керівник, який впевнено веде свою команду через всі перешкоди до мети. Олена молода матинка та щаслива дружина, вона - наше джерело натхнення!

 

Вхід на сайт

Переваги реєстрації

  • знижки до 10% на продукцію та послуги при замовленні з сайту;
  • інформаційна підтримка
  • можливість стати Партнером
Умови реєістрації

форма реєстрації

+38

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ

Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.