Сергій Костенко Сергій Костенко,
генеральний директор

Я розпочав свій бізнес у далеких 90-х з маленького підприємства, що складалося з кількох працівників. Тепер Interior Fabrics – це велика дружня сім’я, де кожен є індивідуальністю. Ми всі настільки різні, але у цьому й криється головний секрет – кожен приносить в компанію щось своє, оригінальне й неповторне. А об'єднує та надихає нас одна мета – робити світ навколо красивішим.

ЗАХІДНИЙ РЕГІОН

Ілона Царик Ілона Царик,
регіональний менеджер м. Львів

Ілона – людина-свято, чия неймовірна енергетика відчувається з перших секунд розмови. На її обличчі завжди панує усмішка та позитив, який поширюється на усе навколо. У цій людині поєднується нестримний гонщик й турботлива мама. Вона не уявляє свого життя без подорожей в гори та адреналіну. Вважає, що в житті головне не лицемірити і бути самою собою. 

Мар'яна Зіньо Мар'яна Зіньо,
Регіональний менеджер м.Львів

Мар'яна - саме втілення грації, стилю і витонченості. Однак, незважаючи на зовнішню крихкість, Мар'яна справжній профі в текстилі і завжди на сторожі інтересів свого клієнта. Вона, як і всі ми, нескінченно закохана в Італію, про що може розповісти за чашкою ароматної кави. Відвідайте шоурум у Львові і познайомтеся з-ближче!

 

ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН

Оксана Гушанська Оксана Гушанська,
керівник філії м Київ

Оксана – справжня жінка. Краса, впевненість і професіоналізм злилися в ній якнайкраще. Починала свій шлях Оксана з посади адміністратора шоурума, а сьогодні це грамотний керівник підрозділу, що вміє надихати своїх колег і вести колектив до досягнення цілей

Денис Дзорелашвілі Денис Дзорелашвілі,
заступник керівника відділу продажів із ключових клієнтів

Денис – українець за паспортом, італієць за станом душі. Це людина, яка прагне невпинно розвиватись та професійно вдосконалюватись. Його пріоритетом є його репутація, адже успіх залежить від того ким ти є. Свої юні роки асоціює з екстримом та пауерліфтингом. А сьогодні розчиняється у посмішці доньки та обіймах дружини. Обожнює настільний теніс та відпочинок на природі.

Аліна Тимошенко Аліна Тимошенко,
регіональний менеджер г. Киев

Аліна - наша "секретна зброя", адже саме вона, завдяки своїй чарівності, завойовує серця клієнтів з першого погляду! Її презентації надихають, текстиль буквально "западає в душу", і безумовно, ми раді приймати наших гостей, які повертаються в шоурум знову і знову

Євгеній Кравченко Євгеній Кравченко,
регіональний менеджер, м. Київ

Євген – людина-позитив. Його почуття гумору провокує усмішку у всіх навколо. Він надає перевагу активному відпочинкові, плаванню та стрільбі. Не уявляє свого життя без дружини та сина і прагне якомога більше часу проводити з ними. А своєю слабкістю вважає морозиво.

ПІВДЕННИЙ РЕГІОН

Олександр Івашковський Олександр Івашковський,
керівник відділу продажу

Олександр – людина-усмішка. Саші дуже личить його компанійскість та відкритість. Попри одеський дух, він є надзвичайно розсудливим та виваженим. У роботі завжди приділяє велику увагу деталям. Саша веде активний спосіб життя, захоплюється футзалом та пішими прогулянками. Мріє про гори Тібету та хоче максимально часу проводити зі своєю сім’єю. Секрет успіху Олександра простий – головне бути самим собою і все вийде!

Вікторія Кононенко Вікторія Кононенко ,
регіональний менеджер, м. Дніпро

Віка – мегавмотивована людина із неймовірно широкою душею. Її зачаровують подорожі, особливо по Азії. Дуже рекомендує Китай – каже, що це Мальдіви за ціною Туреччини. До того ж, Віка займається благодійністю. І це не просто слова – це реальні справи, що є підтвердженням того, що наша Віка є дуже світлою та доброю особою.

Марія Демченко Марія Демченко,
регіональний менеджер, м.Харків

Маша – душа будь-якої компанії, в тому числі й компанії Interior Fabrics. Вона обожнює книги, подорожі та собак. За її словами, в минулому житті вона була хаскі. Чому саме хаскі, запитаєте ви? Все просто. Маша любить холод, спілкування і постійний рух.

Дмитро Міндеров Дмитро Міндеров,
регіональний менеджер, м.Дніпро

Діма – це справжній меломан, солодкоїжка і майстер на всі руки. Він обожнює працювати із натуральною шкірою, і навіть має власний бренд шкіряних виробів. Діма дуже відповідальна та відкрита особа. А головним досягненням свого життя вважає люблячу сім’ю.  

Євгеній Гончаров Євгеній Гончаров,
регіональний менеджер, м.Харків

Євген – це багатогранна особистість, секрет успіху якого у самоконтролі та холодному мисленні. Євгена не злякати труднощами, він не боїться змін. Женя закоханий у текстиль та у свою роботу. Для нього успішний день – це коли встигнув все і навіть більше. Женя захоплюється своїм сином та собачкою. Цікавим фактом є те, що Євген власноруч може розібрати та зібрати комп’ютер.

 

Вхід на сайт

Переваги реєстрації

  • знижки до 10% на продукцію та послуги при замовленні з сайту;
  • інформаційна підтримка
  • можливість стати Партнером
Умови реєістрації

форма реєстрації

+38

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ

Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.