Мікрофібра (або мікроволокно) - це тканина, виготовлена з найтоншого полімерного волокна, діаметр якого не перевищує 0,06 мкм. Відповідно, зовнішнім виглядом вона нагадує замшу. Мікроволокно добре пропускає повітря, відрізняється естетичним зовнішнім виглядом і високою стійкістю до впливу сонячних променів та хімічних речовин. Мікрофібра ідеально підходить для перетяжки та оббивки м'яких меблів.
Меблева тканина мікрофібра: особливості та властивості
Однією з найважливіших властивостей мікрофібри є її гіпоалергенність, за рахунок чого тканина може використовуватися людьми з високою чутливістю. Мікроволокно має велику стійкість до зношування й протирання, а також тривалий термін експлуатації.
На нашому сайті ви знайдете велику кольорову гаму мікрофібри і зможете підібрати відповідний варіант для свого інтер'єру, наприклад, TOKYO, GLOBALOVE та ін. колекції. Зверніть увагу, що навіть після багаторазового прання колір тканини залишається яскравим і насиченим.
Оббивна тканина мікрофібра: переваги
Розглянемо перелік основних переваг мікрофібри, серед яких:
• стійкість до вигоряння і механічних пошкоджень;
• висока міцність;
• м'яка і приємна на дотик поверхня;
• не залишає волокон на одязі;
• широкий асортимент фактур і відтінків;
• швидко висихає після вологого очищення;
• доступна вартість (зовнішній вигляд мікрофібри не поступається тканинам люксових категорій, однак відрізняється невисокою ціною).
Мікрофібра є надзвичайно практичною тканиною і не потребує складного догляду. Для того щоб видалити навіть найстійкіші забруднення, достатньо скористатися звичайним миючим засобом. Якщо у вас є меблі зі знімними чохлами з мікрофібри, періодично можете прати їх у пральній машині.
Незважаючи на своє штучне походження, мікрофібра нагадує натуральну замшу. Категорично забороняється прасувати і піддавати тепловій обробці, а також розміщувати її поблизу джерел тепла.
Догляд за оббивкою з мікрофібри
Хоча дана тканина відмінно відштовхує вологу, бруд і пил, з часом деякі зони меблів «засалюються», а також з'являються плями від розлитих вами соків, кави та ін. Догляд за мікрофіброю досить простий, вам необхідно лише дотримуватися таких правил:
• пилососити тканину, щоб розправити волокна і повернути покриттю первісний вигляд;
• протирати ганчіркою або губкою, змоченою водою з миючим засобом;
• чистити щіткою з м'яким ворсом (відновлює замшеву структуру тканини після висихання).
Дотримання всіх правил із догляду за тканиною дозволить вам зберегти естетичний зовнішній вигляд меблів на довгі роки.