Сучасні дизайнери надають нам широкий вибір тканин для оббивки меблів, завдяки чому кожен з легкістю здатний підібрати для себе відповідний варіант. У даній статті мова піде про такі тканинах для оббивки меблів, як оксамит, велюр і мікровелюр. Вони активно використовуються в більшості меблевих майстерень та фабрик.
Велюр - це меблева тканина, лицьова бархатиста поверхня якої відрізняється особливою м'якістю. У процесі виготовлення велюру використовується відразу п'ять ниток, які, переплітаючись між собою, утворюють ворс. Обробка велюрового ворсу може здійснюватися по-різному. Це буде залежати від дизайну і призначення оббивної тканини. Довжина ворсу може становити від 3 до 7 мм. Він може бути пригладжений на одну сторону на окремих ділянках або розташовуватися вертикально по всій тканині. Сучасні велюрові тканини включають в себе поєднання синтетичних і натуральних волокон.
Широку популярність мікровелюр знайшов завдяки різноманітності та яскравості фарб, безлічі колірних рішень і неймовірному об’єму. Фактура такого матеріалу є надзвичайно м'якою і приємною на дотик. Мікровелюр за своєю фактурою нагадує оксамит і здатний вигідно підкреслити силует будь-якого дивана.
На нашому сайті ви можете купити якісні тканини для оббивки меблів за прийнятними цінами. Ми пропонуємо широкий вибір продукції на будь-який смак, різні забарвлення і матеріали тканин. З усіх питань звертайтеся до нас за телефоном, вказаним на сайті.
,
Оксамит, як і багато інших матеріалів, прийшов до країн Європи з Китаю. Оксамит вважається одним з найбільш дорогих і елегантних матеріалів. Він являє собою ворсисту тканину з шовкових волокон, бавовняних, синтетичних ниток або вовни.
Залежно від складу тканини, розрізняють такі типи оксамиту:
- шовковий (найдорожчий і найкрасивіший тип);
- бавовняний;
- плюш (тканина з високим ворсом);
- панбархат (тонка, гладенька структура);
- вельвет (тканина в рубчик, поєднання віскозного шовку і бавовни);
- штучний;
- оксамит із волокнами еластану.
Не дивлячись на безліч різновидів, справжнім оксамитом вважається саме шовковий. За способом забарвлення, оксамит ділиться на класичний і пофарбований. Класичною вважається виключно однотонна тканина, проте пофарбований оксамит може виконуватися з різноманітними узорами і складним екзотичним малюнком.
Зовнішня привабливість є не єдиною перевагою велюру. Він також володіє міцною і щільною структурою, яка до того ж не мнеться при правильному поводженні. Оксамитова тканина має стійкість до зносу і не вигоряє на сонці (показники світлостійкості завжди вказані на каталозі).
Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.