Призначення
всі
МеблiМеблiМеблi
ШториШториШтори
ФурнітураФурнітураФурнітура

знайдено "": 103 результатiв

При виборі текстилю для оформлення свого інтер'єру людина керується не стільки рекомендаціями дизайнера, скільки власними смаками та інтуїцією. Тільки малюнок, який насправді подобається, може викликати приємні емоції у власника будинку кожного дня, прикрашаючи його житло. Як не дивно, найчастіше відбувається так, що саме далекі від конкретики, абстрактні зображення здатні викликати у нас захоплення.

Патерни абстракція для штор і меблів

Патерни з абстрактним малюнком стануть цікавим варіантом для тих, хто не дотримується традиційних поглядів на оформлення інтер'єру і хоче внести в нього оригінальні, додати йому ні на що не схожих рис. Абстрактні візерунки справляють сильне враження за рахунок майстерного використання ліній, кольорових плям, крапок, великих і дрібних геометричних форм.

Що стосується абстрактних малюнків, то на відміну від живопису, де допустима будь-яка композиція, в даному випадку вони повинні бути ритмічно впорядковані або повторюватися в одному з напрямків. Ви без зусиль підберете для себе звичні або сміливі колірні рішення в нашому онлайн-каталозі. Товщина ліній і розмір також можуть бути найрізноманітнішими. Лінії абстрактного малюнка можуть бути широкими, вузькими, тонкими, цільними або переривчастими, спіральними, звивистими, проходити по прямій, хаотичній або спіральній траєкторії.

Дуже добре виглядають на тканинах кола, півкола, крапельки, смуги, завитки, квадрати та трикутники. Для того щоб розставити акценти в інтер'єрі, кращим варіантом стануть великі контрастні малюнки, проте в даному випадку важливо не переборщити з їх кількістю.

Абстрактні патерни для меблів і штор: як підібрати?

Абстрактний малюнок є доцільним варіантом як для неокласичних, так і для сучасних стилів інтер'єру. Патерн із таким візерунком прекрасно впишеться до вашої вітальні або спальні, він підійде також для кухні, дитячої, залу та навіть ванної кімнати. Наприклад, диван із абстрактним рослинним орнаментом і звивистими витонченими лініями буде чудово виглядати у вітальні, оформленій у стилі арт-деко.

Для неокласичних спалень підійдуть абстрактні патерни стриманих кольорів із зображенням вишуканих упорядкованих візерунків, смуг і завитків. Складний абстрактний малюнок стане підходящим варіантом для японських панелей, римських і рулонних штор. Якщо вас приваблює австрійський, французький або італійський стиль, зверніть увагу на дрібні однотонні абстракції, виконані в потрібному вам кольорі. Підбирайте м'які та плавні візерунки, які дозволять підкреслити граціозну форму штор.

Як бачите, варіантів патернів із абстрактним малюнком для меблів і штор існує безліч, а вам залишається лише обрати. Ознайомитися з продукцією, яку ми пропонуємо, можна у відповідному розділі сайту. Поставити всі запитання нашим фахівцям можна за вказаним номером телефону.

 

Вхід на сайт

Переваги реєстрації

  • знижки до 10% на продукцію та послуги при замовленні з сайту;
  • інформаційна підтримка
  • можливість стати Партнером
Умови реєістрації

форма реєстрації

+38

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ

Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.