Призначення
всі
МеблiМеблiМеблi
ШториШториШтори
ФурнітураФурнітураФурнітура

знайдено "": 138 результатiв

Вибір текстилю грає одну з найважливіших ролей при оформленні інтер'єру приміщення. Патерн для штор і меблів повинен бути підібраний відповідно до відтінку ваших шпалер і основних предметів інтер'єру. Сучасні виробники радують своїх клієнтів найширшим розмаїттям патернів для реалізації будь-яких дизайнерських ідей.

Патерни в смужку для штор і оббивки меблів були актуальними в усі часи. Смугастий візерунок - це той варіант, коли простий малюнок виглядає цікаво та оригінально, надає затишку домашній атмосфері, підкреслює переваги кімнати та дозволяє приховати її дрібні недоліки. Смугастий текстиль надзвичайно популярний як при оформленні класичних, так і сучасних модних інтер'єрів.

Патерн смужка для меблів і штор

Як правило, смужка в дизайні приміщення виглядає суворо та впорядковано, тому кордони між переходами кольору варто розмити, щоб приміщення стало мальовничим і невимушеним. Серед вертикальних, горизонтальних і діагональних смуг кожен зможе підібрати для свого будинку цікавий малюнок на власний смак. Вас можуть зацікавити не тільки класичні варіанти, але й вигадливо вигнуті плавні лінії або ж зигзагоподібний шеврон. Одним із найбільш поширених варіантів є приємні однотонні смужки або поєднання на тканинах двох-трьох кольорів.

Для того щоб акцентувати увагу на оббивці дивана або шторах, зверніть увагу на яскраві різнокольорові візерунки. Малюнок у смужку сам по собі може бути головним акцентом, а може також виступати в ролі фону для оригінального орнаменту. Смуги можуть бути темними і світлими, монохромними і різнокольоровими. Вони дозволяють задати потрібний тон вашого інтер'єру.

Як правильно поєднувати смугастий патерн з інтер'єром?

Патерн для меблів і штор у смужку повинен гармонійно поєднуватися з оформленням стін у будинку. Для того щоб досягти ідеального балансу, рекомендуємо вам порадитися з фахівцями у даному питанні. Наприклад, інтер'єр з однотонними шпалерами допоможуть оживити оригінальні незвичайні смуги. Що стосується барвистих візерункових шпалер, то з ними чудово виглядатимуть монохромні, ледь помітні смуги.

Смужка - це чарівний прийом, що дозволяє урізноманітнити і удосконалити інтер'єр. За допомогою даного візерунка можна візуально підняти стелі, розсунути стіни або створити багатомірність простору. Вертикальні смуги дозволяють створити ілюзію того, що висота стін збільшилася, а широкі смуги контрастних кольорів допомагають зробити приміщення більш просторим.

Не обов'язково, щоб смуги на меблях були великими і займали всю її поверхню. Крім того, смуги можна вміло комбінувати з іншими текстурами та візерунками. Дуже важливо, щоб поєднання кольорів та пропорцій було правильним, що практично неможливо здійснити без відповідних навичок. Саме тому самостійно виконувати оформлення будинку не рекомендується.

 

Вхід на сайт

Переваги реєстрації

  • знижки до 10% на продукцію та послуги при замовленні з сайту;
  • інформаційна підтримка
  • можливість стати Партнером
Умови реєістрації

форма реєстрації

+38

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ

Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.