Призначення
всі
МеблiМеблiМеблi
ШториШториШтори
ФурнітураФурнітураФурнітура

знайдено "": 30 результатiв

Штучна шкіра для меблів від сучасних виробників являють собою високоякісний матеріал, який має однобічне пористе або монолітне покриття. За своїми основними якостями та характеристиками сучасний шкірозамінник практично не відрізняється від натуральної шкіри.

Тип шкірозамінника буде прямо залежати від його майбутнього призначення. Штучна шкіра може мати покриття різної товщини, а також різну основу (ткану, неткану або трикотажну). Оббивка для меблів зі шкірозамінника ще менш примхлива у догляді, ніж натуральна шкіряна оббивка. Основною перевагою даного матеріалу є той факт, що він практично не зношується.

Штучна шкіра для оббивки меблів

Для перетяжки меблів також може використовуватися штучна шкіра. Якісний шкірозамінник для меблів по терміну своєї експлуатації не поступається натуральній оббивці. Такий матеріал підходить не тільки для оббивки м'яких меблів, він також часто використовується в таких громадських місцях, як готелі, ресторани, кафе та офіси.

Штучна шкіра відрізняється величезним розмаїттям можливих забарвлень, що відкриває широкі можливості перед сучасними дизайнерами. Варто зауважити, що якісний шкірозамінник не поступається в ціні навіть натуральній шкірі. Основними вимогами при виборі оббивки для меблів є стійкість до перепадів температур і впливу світла, а також здатність утримувати вологу на поверхні.

Шкірозамінник для меблів: рекомендації по догляду

Для того щоб ваші меблі довгий час зберігали хороший зовнішній вигляд, рекомендуємо вам ознайомитися з наступними основними порадами по догляду за ними:

   - обробляйте шкіряні меблі м'якою тканиною, змоченою в нейтральному розчині миючого засобу;

   - чистячі засоби, що містять сильні хімікати, є непідходящим варіантом для чистки меблів із оббивкою зі шкірозамінника;

   - для чищення штучної шкіри допускається використання засобів, що містять аміак (після такої обробки необхідно протерти оббивку змоченою у          чистій воді тканиною і протерти насухо);

   - не використовуйте для обробки шкірозамінника різноманітні відбілювачі.

 

У порівнянні з натуральною шкірою, штучна не боїться вологи і є повністю водонепроникною. Шкірозамінник володіє хорошою еластичністю, завдяки чому відмінно приймає форму меблів, не утворюючи при цьому складок.

Купити штучну шкіру для меблів

Ми пропонуємо своїм клієнтам вибрати штучну шкіру, яка прослужить довгі роки і не втратить при цьому своїх первинних зовнішніх характеристик. Якщо ви хочете купити шкірозамінник для оббивки меблів за доступними цінами, ознайомтеся з каталогом тканин на нашому сайті та оформіть замовлення матеріалу, який вас цікавить.

 

Вхід на сайт

Переваги реєстрації

  • знижки до 10% на продукцію та послуги при замовленні з сайту;
  • інформаційна підтримка
  • можливість стати Партнером
Умови реєістрації

форма реєстрації

+38

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ

Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.