Призначення
всі
МеблiМеблiМеблi
ШториШториШтори
ФурнітураФурнітураФурнітура

знайдено "": 160 результатiв

Яскравий дизайн, що запам'ятовується, залежить від правильного та гармонійного поєднання безлічі важливих дрібниць. Велику роль в даному випадку відіграють патерни для меблів і штор, однак даний фактор переважно враховують тільки професійні дизайнери, а більшість навіть не здогадується про його вплив на загальне враження від оформлення інтер'єру.

Патерн клітинка для меблів і штор

Патерни являють собою різноманітні елементи, що повторюються, та візерунки. Картатий патерн найчастіше використовується сучасними дизайнерами в популярних двоколірних інтер'єрах. Він дозволяє створити контраст у приміщенні, підкреслюючи тим самим певні елементи дизайну. Найбільш ефектний вигляд клітинка має в приміщеннях, що виконані в спокійних відтінках, оскільки вона є досить яскравим акцентом.

Для дитячих кімнат креативним рішенням буде оформлення з використанням патернів у чорно-білу, біло-синю та біло-зелену клітинку. Що стосується розміру клітинок, то не варто використовувати у великих приміщеннях дрібну клітинку, а в маленьких приміщеннях - велику.

Штори в клітинку

Патерн у клітинку відкриває дуже широкі можливості для дизайнерських рішень. Останнім часом, штори для вікон в клітинку стали модним трендом, який активно використовується в оформленні кімнат. Цікаво, що такі штори відмінно виглядають як у класичному, так і в хай-тек оформленні.

Картаті штори допоможуть внести затишок до дизайну вашої вітальні або стануть справжньою родзинкою вашого кухонного інтер'єру. Зверніть увагу, що для кухні кращим варіантом стануть укорочені штори, виконані з картатого патерну. Що стосується спалень, то тут картаті тканини також періодично зустрічаються, хоча вони й менш популярні в даному випадку. Вдало виглядатимуть штори в клітинку, підібрані в одній колірній гамі з постільною білизною.

Картатий патерн для меблів

Обшивка меблів картатою тканиною допоможе створити затишну та комфортну атмосферу в вашій вітальні або спальні. Оформлення приміщень за допомогою різноманітних патернів дозволяє додати індивідуальних елементів і урізноманітнити інтер'єр вашого будинку. Тканини з візерунком в клітинку є відмінним способом об'єднати меблі з різних стилів в єдину гармонійну композицію. Клітинка з тонкими смугами, а також дрібна двоколірна клітинка можуть зовсім по-різному виглядати залежно від відстані, на якій ви перебуваєте від меблів. Кольорові лінії в картатих візерунках дозволяють створити легку та живу атмосферу і стануть відмінною прикрасою меблів для будь-якої кімнати.

Візерунки в клітинку є не тільки одним із найбільш простих варіантів, які дозволяють прикрасити тканину, але й найбільш практичним. Широке розмаїття кольорів картатих патернів дозволяє створити оригінальний дизайн кімнати та додати цікаві додаткові елементи до загального інтер’єру.

На нашому сайті ви знайдете широкий вибір картатих патернів для меблів і штор, завдяки чому з легкістю зможете підібрати для себе цікавий варіант. Із нашими тканинами ваш інтер'єр стане затишним і вишуканим.

 

Вхід на сайт

Переваги реєстрації

  • знижки до 10% на продукцію та послуги при замовленні з сайту;
  • інформаційна підтримка
  • можливість стати Партнером
Умови реєістрації

форма реєстрації

+38

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ

Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.