Призначення
всі
МеблiМеблiМеблi
ШториШториШтори
ФурнітураФурнітураФурнітура

знайдено "": 197 результатiв

Лише шкіряні меблі підкреслюють статусність, мають неперевершений розкішний вигляд та справжню аристократичність.  Далі мова піде про особливості шкіряної оббивки.

Шкіра для меблів

Оздоблення шкіряних меблів є складним і трудомістким процесом, який виконується з застосуванням спеціальних інструментів і вимагає високої майстерності. Із таким матеріалом, як шкіра, необхідно поводитися максимально делікатно.

Натуральна шкіра - це один із найбільш надійних і довговічних оббивних матеріалів для м'яких меблів. Шкіра є екологічно чистим полімерним матеріалом, одна сторона якого є пористою або монолітною. Даний оздоблювальний матеріал не викликає подразненнь і алергії, добре вбирає вологу і пропускає повітря. Таким чином, в холодну погоду шкіра не твердне, а в спеку - не перегрівається. Крім того, натуральна шкіра завжди м'яка і приємна на дотик.

Натуральна шкіра для оббивки меблів: переваги

Використання натуральних матеріалів для перетяжки та реставрації м'яких меблів має ряд таких переваг:

   - висока якість (натуральна шкіра перевершує більшість матеріалів за надійностю, безпекою і приємному зовнішньому вигляду);

   - міцність і високий рівень стійкості до зношування;

   - довговічність і відсутність потреби в складному догляді;

   - широкий спектр застосування;

   - відсутність хімічних речовин у складі матеріалу.

Перетяжка меблів шкірою

Нова оббивка меблів може знадобитися не тільки з тієї причини, що ваш диван із часом зносився. Вона стане вигідним рішенням також у тому випадку, якщо ви зробили ремонт у приміщенні, а старий дизайн меблів не занадто вписується в новий інтер'єр приміщення. Натуральна шкіра стане ідеальним варіантом для оббивки і дозволить вам створити затишну атмосферу в домі.

Натуральна меблева шкіра - це специфічний тип матеріалу, який володіє унікальними характеристиками, що дозволяють зберігати приємний зовнішній вигляд оббивки впродовж тривалого періоду. Вся наша продукція проходить спеціальну обробку, яка не дозволяє матеріалу зноситися в короткі терміни.

Купити шкіру для меблів

Ми пропонуємо вибрати матеріали для оббивки меблів за допомогою каталогу, представленого на нашому сайті. У нас ви знайдете тканини за доступними цінами і зможете замовити вподобаний матеріал у будь-який зручний час. Із питань замовлення, покупки і доставки шкіти та тканин для меблів і штор ви можете проконсультуватися, зв'язавшись з нами за вказаним телефоном.

 

 

Вхід на сайт

Переваги реєстрації

  • знижки до 10% на продукцію та послуги при замовленні з сайту;
  • інформаційна підтримка
  • можливість стати Партнером
Умови реєістрації

форма реєстрації

+38

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ

Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.