Призначення
всі
МеблiМеблiМеблi
ШториШториШтори
ФурнітураФурнітураФурнітура

знайдено "": 145 результатiв

Протягом тривалого періоду часу штори з квітковими патернами не користувалися великою популярністю у вишуканих інтер'єрах, оскільки вважалися застарілими і занадто простими. Така думка стала величезною перепоною на шляху до використання квітково-рослинних орнаментів в інтер'єрі. Що ж змінилося зараз?

Квіткові/рослинні патерни

Із поширенням моди на французький та вінтажний стиль стала цінуватися велика кількість білого кольору в інтер'єрі, а романтичність і сентиментальність перестали вважатися надмірними та непотрібними. Штори з квіточками дозволяють зробити інтер'єр ніжнішим і м'якшим. Рослинні візерунки приносять до інтер'єру відчуття тепла та свіжості.

Квіткові та рослинні патерни для штор

Для яких стилів найкраще пасують квіткові орнаменти на шторах? Ідеальним рішенням квіткові мотиви стануть для популярного у наші дні стилю кантрі. З їхньою допомогою можна прикрасити штори та меблі. Малюнок на патерні найчастіше буває дрібним і часто повторюється. Що стосується його забарвлення, то він може бути виконаний як у строкатих, так і в пастельних тонах. Однаково цікаво будуть виглядати і трояндочки, і різнокольорові польові квіти.

Рослинно-квіткові патерни стануть справжньою окрасою для романтичного стилю під назвою прованс, який представляє собою більш ніжний та елегантний різновид кантрі. В даному стилі найчастіше використовуються прохолодні відтінки, такі як: блакитний, лавандовий, блідо-рожевий і ніжно-зелений. Для провансу властива велика кількість квіткових малюнків, проте вони не повинні бути занадто строкатими. Квіткові патерни повинні бути розведені однотонними поверхнями і спокійними орнаментами.

Різновидом квіткового патерну є візерунки дамаск і лілія.

У сучасному стилі також використовуються квіткові мотиви, проте в даному випадку квіти повинні бути великими та однотонними, щоб уникнути нав'язливості.

Квітково-рослинні патерни для меблів

Квіткові патерни для меблів широко поширюються як у оформленні кухні, так і в вітальнях. Рідше вони зустрічаються у спальнях. Таке оформлення подарує затишну весняну атмосферу будь-якому приміщенню. Природні мотиви створюють відчуття постійної теплоти і свіжості навіть у холодну похмуру погоду.

При виборі патерну для оббивки меблів вкрай важливо подбати про те, щоб він гармоніював із візерунками і кольорами, які присутні в навколишньому оточенні кімнати. Подбайте також про те, щоб не переборщити з кількістю візерунків. Велика кількість орнаменту може створити вкрай негативне враження замість того, щоб викликати романтичні асоціації.

Рослинний патерн для меблів і штор допоможе внести нотку оригінальності до інтер'єру, і справити неймовірне враження на ваших рідних і близьких. У нашому каталозі ви знайдете найширший вибір патернів різних видів і з легкістю зможете підібрати для себе найкращий варіант. Зв'язатися з нами можна за допомогою контактної інформації, зазначеної на сайті.

 

Вхід на сайт

Переваги реєстрації

  • знижки до 10% на продукцію та послуги при замовленні з сайту;
  • інформаційна підтримка
  • можливість стати Партнером
Умови реєістрації

форма реєстрації

+38

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ

Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.