Призначення
всі
МеблiМеблiМеблi
ШториШториШтори
ФурнітураФурнітураФурнітура

знайдено "": 202 результатiв

Одним із найбільш вишуканих і цікавих варіантів матеріалів для штор безумовно є шовк. Він знаходить все більшу популярність серед сучасних тканин, оскільки відкриває перед дизайнерами надзвичайно широкі можливості.

Натуральний шовк: особливості та характеристики

Шовкова тканина для штор володіє м'якою структурою, зовнішній вигляд її поверхні створює враження, що матеріал сяє. Шовкові матеріали відрізняються величезним розмаїттям відтінків і варіантів оформлення. Це дозволяє підібрати тканину для штор у будь-яке приміщення з найрізноманітнішим інтер'єром. Найкраще шовкові штори підходять для затемнених місць, де немає прямого попадання світла. Це допоможе уникнути вицвітання тканини.

Шовкові тканини можуть відрізнятися залежно від щільності: від напівпрозорих до дуже щільних матеріалів. Тканини з натурального шовку приємні на дотик. Вони добре вбирають барвники, за рахунок чого мають яскравий насичений колір. Цікаво, що не дивлячись на візуальну невагомість, шовк є одним із найбільш міцних матеріалів.

Шовк тканина: переваги

До основних переваг шовкових тканин перед іншими матеріалами відносяться наступні:

   - гладка текстура, що відштовхує пил;

   - натуральний шовк відрізняється за своєю структурою від синтетичних тканин, завдяки чому не електризується;

   - пожежобезпечність (матеріал володіє низькою горючістю);

   - висока міцність (навіть тканина з тонким плетінням має високу стійкість до зношування).

 

,

Вовняна тканина для оббивки меблів

Вовняні тканини, як і бавовняні, є надзвичайно популярними матеріалами для виготовлення різних виробів. Завдяки своїм унікальним властивостям, вони завжди користувалися надзвичайно високим попитом. Вовняна тканина - це текстиль, виготовлений із пряжі, яка включає в себе виключно вовну, або ж вовну з вкрапленнями інших ниток. Візуально вовняна тканина має не таку чітку структуру, як інші типи тканин, проте так може здатися тільки на перший погляд.

Сучасні дизайнери часто використовують шерсть для оббивки м'яких меблів. Вовняна тканина не мнеться, відрізняється високою міцністю, не викликає алергічних реакцій і чудово зберігає тепло. Меблі з вовняною оббивкою подарують затишну і теплу атмосферу вашому будинку.

Вовна, шовк для меблів і штор купити

Для того щоб купити матеріали для пошиття штор або оббивки м'яких меблів, вам достатньо буде ознайомитися з нашим онлайн-каталогом та оформити замовлення в будь-який зручний час. На сайті представлені високоякісні тканини за доступними цінами.

 

 

Вхід на сайт

Переваги реєстрації

  • знижки до 10% на продукцію та послуги при замовленні з сайту;
  • інформаційна підтримка
  • можливість стати Партнером
Умови реєістрації

форма реєстрації

+38

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ

Спеціальні умови діятимуть після активації Вашого облікового запису. Дочекайтеся підтвердження на електронну пошту.